Sultanahmet Köftecisi 2022 Menü Ve Fiyatla

Türkiye gastronomi açısından zengin bir geçmişe ve alt yapıya sahiptir. Her şehrinde değişik lezzetlerle karşılamak sürpriz değildir. Uygarlıkların buluşma noktası olan ve derin bir kültürle yoğurulan İstanbul’un yemek kültürü de müzakeresiz bir biçimde muazzamdır. Her mahallesinde, caddesinde değişik lezzet noktaları bulunan İstanbul’da 25 milyona yakın popülasyona hizmet edebilmek için binlerce lokanta yer almaktadır. İstanbul’da her sektörde olduğu gibi yemek sektöründe de spektrum üst seviyededir.

İstanbul’da her türlü kazanç grubuna hitap eden lokanta bulunmaktadır. Bazıları kullandıkları nitelikli malzemelerle ön tasarıya çıkarken bazıları, sunumları ve uygun konumlarıyla uğrak noktası haline gelmiştir. Bazı lokantalar ise yüksek nitelik ve uygun maliyetleriyle geniş bir kitleye erişip isminden söz ettirir. Bunlardan bir tanesi olan Sultanahmet Köftecisi yüksek nitelikli etlerden ve nitelikli malzemelerden elde edilen nefis Sultanahmet Köftesi, marine edilmiş özel etlerden yapılmış şiş kebap ve tavuk şişleri, günlük taze ve nefis çorbası, dillere destan piyazı, mevsime göre malzemeleri değişebilen mevsim salatası, pilavı ve irmik ve Kemalpaşa tatlıları ile hizmet vermektedir. Nitelikli hizmetin yanında uygun maliyeti olan restorant lezzetli yemeklerinin yanında uygun maliyetleriyle de geniş bir kitleye hitap etmektedir. Meşhur Sultanahmet Köftecisi’nin menü fiyatları aşağıdaki gibidir.

Sultanahmet Köftecisi 2022 Mart fiyatlarını içeren menüsü :

  • Sultanahmet Köfte Porsiyon : 49 TL
  • Şiş Kebap : 85 TL
  • Tavuk Şiş : 48 TL
  • Pilav : 20 TL
  • Çorba: 20 TL
  • Piyaz : 23 TL
  • Mevsim Salata : 20 TL
  • İrmik Tatlısı : 23 TL
  • Kemalpaşa Tatlısı : 23 TL ‘dir.

Not: Güncel fiyatları Sultanahmet Köftecisi Menü linkinden inceleyebilirsiniz.

Uygun fiyat politikası ile dikkati çeken Meşhur Sultanahmet Köftecisinde bulunan her türlü meşrubat da baz fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Yerli ve yabancı müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği Sultanahmet Köftesi’nin kaliteli ve ekonomik şekilde sunulduğu Sultanahmet Köftecisi’ne ulaşım gayet kolaydır. Meşhur Sultanahmet Köftecisi Fatih/Sultanahmet Meydanında Alemdar Mahallesinde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir