Seçkin Yapımların Aranılan Yüzü Selman İyi

Hepimiz, uzun ve yorucu bir günün ardından huzurlu bir şekilde dinlenebilmek adına birçok farklı tarzdaki film izlemeyi isteriz. Bu sebeple sevdiğimiz sanatçıların rol aldığı dizileri izlemek aklımıza gelen ilk seçimler olmaktadır.

Almanya ve Türkiye’de birçok farklı yapımda rol alarak ekranların sevilen yüzlerinden birisi olmayı başaran Selman İyi, günümüzde birçok yapım tarafından rol verilmesi beklenen değerli sanatçılardandır. Yurtdışında uzun süreler yaşayarak birden fazla ülkenin kültürü hakkında geniş bir deneyim ve bilgi birikimi elde eden sanatçılar hem yerli hem de yabancı karakterlerdeki performansları daha iyi bir şekilde canlandırabilmektedir. Bu sebeple günümüzde birçok yapım şirketi yabancı karakterlerin izleyiciye etkileyici bir şekilde aktarılması için yurtdışında yaşayan oyuncuları tercih etmektedir.

Uluslararası Film Piyasasında Bir Türk Oyuncu

2,5 yıldır yurtdışında oyunculuk yapan Selman İyi, bir röportajında Çukur ve İstanbul Masalı gibi dizilerde oynadıktan sonra Türk piyasasına girmek istediğini ve ülkemizden gelen tekliflere açık olduğunu söylemiştir. Almanya’da yayınlanan Burger King reklamlarındaki performansıyla ünlenen oyuncu Selman İyi, yapımcıların bir oyuncudan beklediği performansı gösterecek yeteneğe sahip olduğunu kanıtlayacak birçok filmde rol almıştır.

Hafızalarda İyi Bırakan Roller İçin Selman İyi

Unutulmayacak bir film çekimi adına alanını ilgilendiren tüm konularda uzman olan ve uluslararası film camiasında sıklıkla tercih edilen sanatçılarla çalışmanız amacınıza uygun bir davranış olacaktır. Selman İyi oynadığı diziler takip edilerek ünlü oyuncunun diğer sanatçılardan farkını görebilirsiniz. Oyuncuya kendi ismiyle kurulmuş olan web sitesindeki numaralardan arayarak tekliflerinizi sunabilirsiniz.

Selman İyi sosyal medya YouTube kanalında yayınladığı son videosunda etkileyici bir rol ile hafızalara kazınacak bir performansı sergilemiştir.

Selman Iyi – Showreel (Turkish) 2021

Selman İyi YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC5jVh-peuiLwSXhMfM9YE8Q

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir