Netflix Dizi Önerileri

Dizi film önerilerinde en rağbet gören konu Netflix oluyor. Çünkü Netflix son dönemlerde oldukça kaliteli hizmet vermeye başladı. Plazma, bilgisayar ve telefonlarda reklamsız yüksek çözünürlükte film ve dizileri izleme imkânı sunuyor. Aylık sadece cüzi bir miktara sınırsız erişim de cabası.

Son birkaç senedir tanışmış olsak da 1960 doğumlu Reed Hastings Netflix’i 1999’da kurdu. Uzun yılların tecrübesi şirketin kendisinde var. İlk zamanlarda sadece 7 günlük DVD kiralanıyordu. Sonradan 1 aylık ücretle sınırsız DVD imkânı sunuldu. Son olarak teknolojinin dijital çağı doğurmasıyla sistem tamamen sanallaştı.

Netflix aboneliğiniz var ise  en iyi Netflix dizilerini merak ediyorsunuzdur. En iyi öneriler bunu sizler için yapıyor. Yüzlerce listeye birkaç tık ile ulaşabilirsiniz. Peki neye göre seçilip sıralanıyor? Sıralama yapılırken genel olarak baz alınan 3 faktör var: IMDb, editör ve kullanıcı puanları. Hepsinden bağımsız olan öneri robotunu da kullanabilirsiniz. Sizi etkileyen yapımları girip zevkinize en uygun olanı çabucak tespit edebilirsiniz. Artık saatlerce arama ve araştırma yapmaya son! Sadece birkaç tık ile mükemmel sonuca ulaşabilirsiniz. Üye olarak gerçek sinefiller ve okuyucular arasındaki yerinizi alın.

Global bir yapıya sahip olan Netflix bazen gerçekten şaşırtıyor. Türk yapımları ilk defa bu kadar büyük bir topluluğa ulaştı. Mesela Neymar 7. Koğuştaki mucizeyi izleyip İnstagram’da hikâye olarak paylaşmıştı. Övgülerini de eksik etmemişti. Bu kuvvet Netflix’i farklı alanlarda da güçlü kılıyor. Yılmaz Erdoğan’ın devam filmi niteliğindeki Organize İşler Sazan Sarmalı filmi sinema perdelerinde gösterilmeye başladığı aynı gün Netflix’e de girmişti. Öyle görünüyor ki dijital izleme platformları artık piyasanın tek hâkimi olacak. Çünkü gelişmiş teknoloji ile kendi evinizde bir sinema salonu bile oluşturabilirsiniz.

En iyi önerilerin haber sayfalarında takip ettiğiniz dizi ve filmlerin son haberlerini okuyabilirsiniz. Hangi dizinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak, Kamera arkası görüntüleri nasıl, oyuncuların yayın hakkındaki fikirleri ve tatlı anıları neler? Birçok eğlence ve yararlı bilgi ile gelişmiş kullanıcı sisteminde mevkinizi ilerletin. Aktif şekilde hareket ederseniz sitenin ücretli yazarı bile olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir