Kilitli Poşet Ebatları Nelerdir

Önceki yıllarda çok dar bir sektör tarafından kullanılan kilitli poşet modelleri günümüzde hırdavat sektöründen, otomotive, tekstil sektöründe gıdaya kadar her alanda kullanılmaktadır. Ufak hacimli ürünlerin saklanması, korunması, depolanması ve nakliyesi için en ideal poşet ürünleridir. Kilitli poşetler model olarak farklı tasarımları ve imalatı bulunan poşetlerdir. Fermuarlı kilitli, çıtçıt kilitli, pıt pıt kilitli modelleri de bulunmaktadır. 

Çok çeşitli kilitli poşetler, gıda, sarf malzemeleri ve farklı boyutlardaki araçları paketlerken tam koruma sağlar. Bu açıdan kilitli poşet, işletmelerin, kurumların ve evlerin gözde ürünlerinden biridir. Bu ürünler ağzı kapatılarak dış etkenlere karşı koruma sağlar. Buzdolaplarında, derin dondurucularda, raflarda ve açık alanlarda kullanıma uygun malzemelerden üretilmiştir. İçerisine konulacak ürünün miktarına ve özelliğine göre çeşitli ebat ve şekillerde kullanıcıya sunulmaktadır. Evsel ve endüstriyel paketlemeye uygun olan kilitli torbalar, farklı adetlerde paketlenmekte ve ihtiyaca göre teslim edilmektedir.

Kilitli Poşet Ölçüleri Nedir?

Genellikle oda sıcaklığında veya geleneksel bir dolapta saklanabilen ürünler için kullanılır. Mini boy, orta boy ve büyük boy gibi seçenekler ile kullandığınız ürüne göre kendinizi düzenleyebilirsiniz. Kilitli poşetler ayrıca mutfak dışında farklı alanları düzenlemek için de kullanılmaktadır. Ayrıca kilitli poşetler, tadilat aletleri, granül ürünler, boyalar ve hava ile temas etmemesi gereken ürünler için de kullanılır. Kilitli poşet ebatları ise aşağıdaki şekilde olabilir:

  • 4 x 4 – 5 x 5 – 6 x 7
  • 7 x 9 – 10 x 12 – 9 x 11
  • 11 x 14 – 15 x 18 – 13 x 16
  • 16 x 20 – 17 x 23 – 19 x 25
  • 21 x 27 – 23 x 31 – 26 x 35

Kilitli poşetlerin ebatlarının çeşitli olması ise ihtiyacınıza uygun olan bir kilitli poşet bulmanızı kolaylaştırır. Bu açıdan kilitli poşet satışı yapan bir firma ile bu ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Baskılı Kilitli Poşet

Hazır hemen satın alıp kullanabileceğiniz kilitli poşet bulabilirken tamamen firmanız ve markanız logolu baskılı kilitli poşet üretimi de yaptırabilirsiniz. Baskılı kilitli poşet üzerinde içinde saklanacak ürünle ilgili teknik bilgilendirme, yasal bilgilendirme metinleri, logo, slogan veya farklı bir not eklenebilmektedir. Üretim yapan fabrikalar için son derece ideal bir kullanım sunar. Ambalaj firmaları gelen taleplere göre farklı boylarda ve özelliklerde poşet imalatı yapabilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.