İnegöl Mobilyaları

Yeni evlenecek ve evini yenilemek isteyen ev sahipleri çoğunlukla estetik, hafif, modern ve kullanışlı olan İnegöl mobilyaları tercih etmektedir. İnegöl Store bu konuda müşterilerinin yanında olarak evlerine tarz katacak ve havasını tamamen değiştirecek mobilya çeşitlerini sunmaktadır. Bu doğrultuda sunmuş olduğu mobilya seçenekleri şu şekildedir:

Ve daha pek çok aksesuar ve tamamlayıcı mobilyayı müşterilerine sunmaktadır. Aynı zamanda müşterilerine alacakları mobilyayı kişiselleştireme avantajı da sunmaktadır. Müşterilerinin almaya karar verdiği ancak boyut, kumaş ve renk gibi özelliklerinde farklılık yapmak istediğiniz mobilyalarla ilgili en iyi şekilde yardımcı olmaktadırlar.

İnegöl Store, yaşam alanlarında gerekli olan tüm mobilyaların satışını sunmaktadır. Çeşitli renk ve model alternatifi sunarak, değişik isteklere ve zevklere hitap eden mobilya modelleri ile müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Klasik ya da modern tasarımları seçerek modası asla geçmeyecek ve daha zamansız seçimlerde bulunabilirsiniz.

Dilerseniz daha rahat ve spor modelleri de evinizde kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kolay bir şekilde kullanılabilen ve sade bir görünüm yakalamaya yardımcı olan bu modeller, pek çok kişinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Zevkinize ve ihtiyacınıza uygun mobilya modelleri için İnegöl Store web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mobilya Modelleri

Her geçen gün değişen modayı mobilyalarınızla evinize yansıtmanız zahmetsiz ve çok kolay bir süreç olacaktır. Yapmanız gereken tek şey mobilyalarınızın hangi modelde ve tarzda olacağına karar vermektir. İnegöl Store müşterileri için pek çok tarzda çeşitli mobilya alternatifleri sunmaktadır. Sunmuş olduğu mobilya modellerinden bazıları şu şekildedir:

  • Klasik modeller
  • Retro modeller
  • Premium modeller
  • Modern modeller
  • Avangard modeller

Gibi daha birçok model alternatifi sunmaktadır. Firma satışını gerçekleştirmiş olduğu mobilya çeşitlerinde kalite ve sağlamlık ilkesini her zaman ön planda tutmaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda müşterilerine uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım keyfini yaşatan kaliteli mobilyalar sunmaktadır.

Mobilya Fiyatları

Mobilya fiyatları her geçen gün artış göstermektedir. Ancak İnegöl Store firması fiyatlarını her zaman piyasanın altında tutarak uygun fiyata kaliteli ürünler sunmaktadır. Mobilyaların yapım malzemesine ve girdiği kategoriye göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Mobilyaların fiyatlarını lojistik maliyeti, malzeme kalitesi ve işçilik gibi bazı faktörler çok yakından etkilemektedir.

İnegöl Store firmasını tercih ederek 15 bin tl’den başlayan fiyatlarla hayalinizdeki mobilyalara sahip olabilirsiniz. Tüm kredi kartları için 12 aya varan taksit seçeneği sunan firma ayrıca dönem dönem kampanyalar düzenleyerek de müşterilerine avantajlı teklifler sunmaktadır.

İnegöl Store fiyatları ve hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesine göz atabilir ya da WhatsApp hattına mesaj atabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizlere dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında ellerinden geldiğince yardımcı olmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir